Paczki Świąteczne

Paczki Świąteczne
19 października 2019 Oskar Adamski

Nowe Zestawy Prezentowe

Z czym kojarzą Ci się święta Bożego Narodzenia? Na pewno myślisz o rodzinie i przyjaciołach, z którymi będziesz ubierać choinkę, o dziecięcych twarzach na widok śniegu, o zapachu grzańca, o ciepłych rękawiczkach i nosie wystającym zza szalika, o kolędach i czekoladowych słodkościach.
Paczka świąteczna słodycze 1
No właśnie, nie zapomniałeś o czymś? Jeszcze prezenty! Przecież Mikołaj nie załatwi tego za Ciebie. I chociaż nie o to tylko chodzi w święta, słodkie podarunki są niezbędne, aby dopełnić świątecznego rytuału. Tak samo niezbędne, jak karp z którym cały dzień siłowałeś się w wannie (co musiało zakończyć się jego ostateczną kapitulacją), jak sałatka z majonezem, którą żywisz się jeszcze tydzień po świętach, jak Kevin w telewizji, i jak nieopatrznie rzucane komentarze wujka przy wigilijnym stole, kiedy za wszelką cenę chcesz uniknąć dyskusji o polityce.
Paczka Świąteczna kubek cukierki
Ale w te święta może być inaczej. W tym roku wyręczamy Mikołaja, żeby raz na jakiś czas mógł w Wigilię wypocząć tak jak Ty, i prezentujemy słodkie Paczki Prezentowe! Wiemy, że prezenty, które dajesz bliskim, muszą być na najwyższym poziomie – takie, które Mikołaj trzymałby wysoko na specjalnej półce. Paczki Prezentowe to wybór wysokiej jakości słodkich przekąsek oraz drobnych upominków, które zadowolą każdego, na kim Ci zależy. Wszystkie te delikatesy kryją się w estetycznych opakowaniach o świątecznym motywie – sam Mikołaj mógłby rozsyłać nasze Paczki swoim pracownikom, zarówno elfom jak i reniferom. Bo delikatesowa paczka może być przygotowana dla każdego, zgodnie z indywidualnymi upodobaniami.
Paczka Świąteczna duża
I chociaż nie o prezenty chodzi w święta, są one idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą pokazać swoją wdzięczność dla mamy, taty, siostry, pracownika czy kontrahenta. Na co dzień nie zawsze udaje nam się wyrazić, jak bardzo jesteśmy wdzięczni za wszystkie te sytuacje, kiedy ktoś stał po naszej stronie lub pomagał nam w ciężkich chwilach. Jednak w święta jesteśmy otwarci i na tyle odważni, że możemy w niebanalny sposób powiedzieć “dziękuję” – a podziękowanie, które poza dobrymi chęciami składa się też z czekolady, jest zawsze lepiej odbierane. Z tego względu trufle, orzeszki czy wiśnie w czekoladzie w pięknej paczce prezentowej, które podarowałeś komuś przy pierwszej gwiazdce, na długo zostaną zapamiętane jako smak wdzięczności, zgody i przyjaźni.
Kliknij w wybraną paczkę, aby przejść do sklepu.
Paczka Świąteczna Frykasy