O nas – kim jesteśmy,
co robimy

dlaczego Frykasy?

O nas

Wyobraź sobie wiśniowy sad w czerwcowe popołudnie, plastry złotego miodu, który błyszczy się w promieniach słońca, poranną rosę na krzakach agrestu, dziko rosnącą leszczynę. To jest Polska. Kraina opływająca w naturalną słodycz. Chcemy, żebyś zapamiętał ją na długo.

Polskie Frykasy to naturalne skarby, które możesz zabrać ze sobą gdziekolwiek jesteś. Niezależnie jak daleko się znajdziesz, smak Polski będzie zawsze Ci towarzyszył, a czekolada, niezbędna podróżnikom, podniesie Cię na duchu. Owoce i orzechy zanurzone w czekoladzie to idealna przekąska do popołudniowej kawy, a także doskonały prezent dla znajomych z zagranicy, którym posmakowała Polska. Niezapomnianą pamiątkę stanowi również zestaw trzech miodów, których złocista, płynna konsystencja woła o zanurzenie w nich palców, tak jak zrobiłby to łasuch, którym każdy z nas był w dzieciństwie. Tyle jest smaków, ile regionów. A Polskie Frykasy łączą je w jedną, wspólną dla wszystkich słabość
do słodkich przyjemności.

Słodycz to nie jedyna cecha idealnego upominku. Ważny jest także niekonwencjonalny design, charakterystyczny dla opakowań Frykasów. Każde z nich posiada indywidualny wizerunek związany z polskimi miastami, ważnymi w naszej kulturze, a tradycyjne, folklorystyczne formy wplecione są w nowoczesny design.

A co powiesz o całym pudełku przyjemności? Nasze Paczki Prezentowe to wyjątkowy sposób, aby zmieścić w pudełku kawałek Polski, a potem komuś go podarować. Frykasowe paczki to świetny pomysł na smakowity i użyteczny upominek, zarówno dla Twoich bliskich, jak i dla Twoich kontrahentów. Wiemy, że życie nie toczy się tylko w Twoich czterech ścianach, życie to także praca. A żeby je osłodzić znakomicie sprawdzą się Frykasowe paczki, którymi możesz się podzielić na firmowej imprezie, evencie czy konferencji, albo kiedy podejmujesz swoich zagranicznych gości. Jesteśmy pewni, że dla polskich smaków będą chcieli wrócić.