Cukierki

Filtry

Showing all 7 results

Kategorie produktów

7 produktów

 • 14,00 

  Cukierki czekoladowe – Kogutki

  Ceny zawierają VAT125 gKogutki to niezwykłe cukierki czekoladowe. Są wyśmienitym połączeniem orzechów i czekolady, tak uwielbianym w Polsce. Wykwintne nadzienie z kawałkami orzechów w polewie z mlecznej czekolady, zachwyci nawet najbardziej wymagające podniebienie. Kogutki to prawdziwie polski smak, który pozwoli Ci na chwilę zapomnienia I sprawi, że będziesz miał ochotę, aby trwał bez końca.
  14,00 
  14,00 
 • 14,00 

  Krówki mleczne

  Ceny zawierają VAT125 gKrówka mleczna – prawdziwy polski cukierek otrzymywany z mleka. Jego pyszny smak przenosi w świat niezapomnianych wspomnień z dzieciństwa. Mleczna, ciągnąca i rozpływająca się w ustach, po prostu niezastąpiona! Ta słodycz zaspokoi nawet najbardziej wymagające podniebienie. Polskie krówki wytwarzane są zgodnie z tradycyjną recepturą, nie zawierają konserwantów, są naturalne i zdrowe, każdy może sobie na nie pozwolić.
  14,00 
  14,00 
 • 23,00 

  Trufle

  Ceny zawierają VAT150 gRumowe wnętrze, pokryte grubą warstwą deserowej czekolady i posypane kakaowym maczkiem. Kusi swym aromatem i smakiem.
  23,00 
  23,00 
 • 14,00 

  Cukierki czekoladowe – Syrenki

  Ceny zawierają VAT125 gSyrenki to niezwykłe cukierki czekoladowe. Są wyśmienitym połączeniem orzechów i czekolady, tak uwielbianym w Polsce. Wykwintne nadzienie z kawałkami orzechów w polewie z mlecznej czekolady, zachwyci nawet najbardziej wymagające podniebienie. Syrenki to prawdziwie polski smak, który pozwoli Ci na chwilę zapomnienia I sprawi, że będziesz miał ochotę, aby trwał bez końca. Opakowanie z Warszawską Syrenką.
  14,00 
  14,00 
 • 14,00 

  Cukierki czekoladowe – Krasnale

  Ceny zawierają VAT125 gPomagajki to niezwykłe cukierki czekoladowe. Są wyśmienitym połączeniem orzechów i czekolady, tak uwielbianym w Polsce. Wykwintne nadzienie z kawałkami orzechów w polewie z mlecznej czekolady, zachwyci nawet najbardziej wymagające podniebienie. Pomagajki to prawdziwie polski smak, który pozwoli Ci na chwilę zapomnienia I sprawi, że będziesz miał ochotę, aby trwał bez końca. Opakowanie z Wrocławskim krasnalem Pomagajkiem.
  14,00 
  14,00 
 • 14,00 

  Cukierki czekoladowe – Smoki

  Ceny zawierają VAT125 gSmoczki to niezwykłe cukierki czekoladowe. Są wyśmienitym połączeniem orzechów i czekolady, tak uwielbianym w Polsce. Wykwintne nadzienie z kawałkami orzechów w polewie z mlecznej czekolady, zachwyci nawet najbardziej wymagające podniebienie. Smoczki to prawdziwie polski smak, który pozwoli Ci na chwilę zapomnienia I sprawi, że będziesz miał ochotę, aby trwał bez końca. Opakowanie z Smoczkiem Krakowskim.
  14,00 
  14,00 
 • 14,00 

  Cukierki czekoladowe – Neptunki

  Ceny zawierają VAT125 gNeptunki to niezwykłe cukierki czekoladowe. Są wyśmienitym połączeniem orzechów i czekolady, tak uwielbianym w Polsce. Wykwintne nadzienie z kawałkami orzechów w polewie z mlecznej czekolady, zachwyci nawet najbardziej wymagające podniebienie. Neptunki to prawdziwie polski smak, który pozwoli Ci na chwilę zapomnienia I sprawi, że będziesz miał ochotę, aby trwał bez końca. Opakowanie w Neptunki.
  14,00 
  14,00